TR EN
Hakkımızda

ALÖZ Mühendislik 2006 yılında Tanju Altay ve Dünya Kaya öncülüğünde  Enerji tesislerinin (çeşitli doğalgaz, elektrik tesisleri, alt yapı, üstyapı vb.) mekanik, altyapı, iç tesisat projeleri ve imalatı, yol ve konut inşaatı ile bu faaliyetlerin bakım-onarım ve müşavirlik hizmetleri sunmak amacıyla kurulmuştur. Kuruluşundan beri müşterilerine yüksek kalitede hizmet sunmaktadır.
 
ALÖZ Mühendislik hizmet kalitesi ile sektörün lideri olmayı ilke edinmiştir.
 
ALÖZ Mühendislik Çevre teknolojisinde bundan sonrada Kaliteli Ürün ve Kaliteli Hizmet anlayışını sürdürerek tecrübeli ve konusunda uzman kadrosu ile yurt çapında her türlü Alt Yapı, Enerji, İnşaat, Doğal Gaz ve Danışmanlık işlerinde hizmetinizde olmayı hedeflemektedir.

ALÖZ Mühendislik İnşaat sektöründe ki hedefine güçlü adımlarla yürürken; kalite, termin ve müşteri memnuniyeti odaklı kurum kültürüne sahip, güven, dürüstlük ve tam bilgilendirme prensiplerini benimseyerek örnek ve önder olma ruhuyla çalışmalarına devam etmektedir.

ALÖZ Mühendislik  Çevre teknolojisi yaptığı her işin daha sonraki işler için referans olacağının bilincinde olması ile yaptığı çalışmalarda müşteri memnuniyetini ön planda tutmaktadır.

ALÖZ Mühendislik  bugün;

■ Aksa Doğal Gaz Dağıtım AŞ. (Kazancı Holding)

■ Enerya Gaz Dağıtım A.Ş. (STFA)

■ İzmir Doğalgaz Dağıtım A.Ş. (İZMİRGAZ)


gibi Enerji sektöründe lider kuruluşlar ile çalışmakta ve önemli yatırımlarda görev almış ve almaktadır.

ALÖZ Mühendislik Kapsam:

Enerji tesislerinin (çeşitli doğalgaz, elektrik tesisleri, alt yapı, üst yapı vb.) mekanik, altyapı, üst yapı, iç tesisat projeleri ve imalatı, yol ve konut inşaatı ile bu faaliyetlerin bakım-onarım ve müşavirlik hizmetleri.

 

 

MİSYONUMUZ:

Enerji ve İnşaat Sektörlerinde ki hedefine güçlü adımlarla yürürken; kalite, termin ve müşteri memnuniyeti odaklı kurum kültürüne sahip, güven dürüstlük ve tam bilgilendirme prensiplerini benimseyerek örnek ve önder olma ruhuyla çalışmalarına devam etmektir.

 

VİZYONUMUZ:

Çevre teknolojisinde sürdürülebilir kaliteli ürün ve Kaliteli hizmet anlayışı ışığında tecrübeli ve uzman kadrosu ile her türlü Altyapı, Enerji, İnşaat, Doğal Gaz, Danışmanlık ve Müşavirlik alanlarında yurtiçi ve yurtdışı pazarında sektörü yönlendirebilecek konuma ulaşmayı hedeflemektir.